Loading

Služby

nadrz terestricky

Terestrické laserové skenovanie

Ako súčasť diagnostickej podpory poskytujeme našim klientom terestrické laserové skenovanie. Jeho výsledkom je množina priestorovo definovaných bodov (definovaných súradnicami X,Y a Z) tzv. mračno bodov.

3D scan nadrz vertikalna

3D skenovanie technologických zariadení a analýza

Prevádzame skutočné 3D modely, alebo objekty do digitálnej podoby. Profilujeme sa na tvorbu 3D modelov rozmerovo väčších aparátov a celkov ako sú rôzne rotačné a stabilné technologické zariadenia.

DCIM100MEDIADJI_0127.JPG

Vizuálne inšpekcie a diagnostika pomocou UAV

Našim klientom poskytujeme odborné služby s pomocou bezpilotných lietajúcich zariadení (UAV – Unmanned Aerial Vehicles). Naše drony sú vybavené najmodernejšími senzormi na získavanie kvalitných dát, ktoré spracovávame pre potreby rôznych priemyselných odvetví.

Zber a analýza dát pre priemysel

Zabezpečujeme návrh a monitorovanie vyťaženia výrobných a dopravných zariadení a využitia materiálu, vyhodnocovanie celkovej efektivity zariadení (OEE) a efektívnosti využitia materiálu, ale aj zabezpečenia transparentnosti vo výrobných procesoch.

Digitalizácia dát a dokumentácie

Digitalizácia dokumentov predstavuje premenu papierového dokumentu na elektronický. Záleží na potrebách zákazníka, aký typ dokumentu chce zdigitalizovať.